OKOLÍ VRANOVSKÉ PŘEHRADY

Pojďme se spolu tentokrát vydat na kole od Vranovské přehrady přes Vranov nad Dyjí na hranici s Rakouskem, konkrétně na Hardeggskou vyhlídku. Čeká nás výlet do malebné přírody, i historie. 

...

PUTOVÁNÍ V PODYJÍ

Pojďme se spolu projet na kole Podyjím, nejmenším národním parkem v České republice, kde kaňon řeky Dyje mezi Vranovem nad Dyjí a Znojmem s hluboce zaříznutými meandry, skalními stěnami a kamennými moři vytváří scenérii, která Vás jednoduše okouzlí.

...

UBYTOVÁNÍ PASTUŠKA

Když někam cestujeme, ubytování hledáme raději v penzionech, než v hotelech. Inspiraci čerpáme z internetu, nebo dáváme na doporučení známých. Na Pálavě jsme zamířili do Penzionu Pastuška a měli jsme se tu krásně.  

...

PÁLAVA NA KOLE

Pálava byla posledním regionem jižní Moravy, který jsme ještě nenavštívili. Loni jsme na kole projeli Moravský kras, oblast Národního parku Podyjí a okolí Brněnské přehrady. Přijde mi, že v poslední době je Pálava největší trendy oblastí naší republiky. Kdo v létě nejede na Pálavu, jako by nebyl? Touha poznat, co sem všechny táhne, nás poslala v červenci do této oblasti a kola jsme měli samozřejmě s sebou.

...