La Jamaca

Penzion najdete v jihozápadní části Portorika ve městě La Parguera, světově proslulé fosforeskující zátokou, potápěním, restauracemi a mangrovníkovými kanály. Nabízí svým hostům jedinečnou atmosféru. Penzion je obklopen krásnou udržovanou zahradou a v jeho centru je úžasný bazén s barem. Všude jsou houpací sítě, které z místa dělají dokonalou oázu klidu.

Guesthouse is located in the southwestern part of Puerto Rico in La Parguera, world famous for its phosphorescent bay, diving, restaurants, and mangrove channels. It really offers a unique atmosphere. The guesthouse is surrounded by beautiful garden and there is an amazing pool with a bar in the center. It is perfect oasis of calm.

At Wind Chimes Boutique Hotel

Tento městský hotel je schovaný za bílými zdmi mezi výškovými budovami ve čtvrti Condado a má úžasnou atmosféru. Pokud chcete utéct od velkých hotelů bez duše s vybavením, které stejně ani nevyužijete, je At Wind Chimes místo, kde se ubytovat. Můžete se svlažit v malém bazénu, vyrazit na pláž, která je dvě minuty chůze, nebo večer posedět na baru.

This boutique hotel is hidden behind white walls among modern buildings in the quarter of Condado and has an amazing atmosphere. If you want to get away from the big hotels with no soul and services you do not use anyway, is At Wind Chimes the place where you should book your stay. You can take a dip in the small pool or you can go to the beach which is two minutes walk away, and in the evening have a drink at the bar.