B&B S´Alzola

Rodinný penzion je vzdálený pár minut od města Olbia a všechna vyhlášená místa Costa Smeraldy jsou do půl hodiny jízdy autem. Parkovat lze přímo v uzamčeném areálu penzionu. Paní Giovanna nabízí ubytování v šesti světlých, elegantně a stylově zařízených pokojích s terasou. K penzionu patří i bazén a zahrada., takže pokud se vám zrovna nikam nechce, můžete relaxovat i tady obklopeni přírodou. Každé ráno Giovanna připravuje s velkou péčí pro své hosty i snídani a vy se cítíte jako doma.

A family guesthouse is a few minutes away from Olbia and all the famous places of Costa Smeralda are within half an hour drive. You can park at the premises. Mrs. Giovanna offers six bright, elegantly and stylishly furnished rooms with a terrace. The guesthouse includes a swimming pool and a garden, so if you do not want to go anywhere, you can relax here surrounded by nature. Every morning Mrs. Giovanna serves Italian breakfast and you feel like being home.

B&B S´Alzola

B&B S´Alzola

Santa Maria Resort

Santa Maria Resort najdete uprostřed polí asi 2km od Orosei a Středozemního moře. Jedná se o komplex nízkých bungalovů v sardinském stylu s velkým bazénem obklopeným zelení. Nabízí příjemné pokoje s dřevěnými trámovými stropy vymalované v pastelových barvách. Každý je klimatizovaný. Snídaně se podává formou bufetu a na místě je také restaurace a-la-carte. Parkuje se v areálu. Co nás nadchlo nejvíc, byl krásný výhled na hory a absolutní ticho.

With a rural setting 2km from Orosei and the Mediterranean Sea, Santa Maria Resort offers a modern Sardinian design bungalows and a large swimming pool surrounded by greenery. It features attractive rooms with wood-beamed ceilings and pastel colours. Each one is air-conditioned. Breakfast is in a buffet style and there is an à-la-carte restaurant on site. Parking is available at the premises. What impressed us the most, was a beautiful view to mountains and absolute silence.

Santa Maria Resort

Corte Cristina

Hledáte-li ubytování v hlavním městě Cagliari, doporučuju Corte Cristina. Nachází se v tiché zahradě s voňavými květy a nabízí vkusně zařízené pokoje v historické budově ze 14. století, která stojí ve čtvrti Quartucciu, 7km od centra Cagliari a pláže Poetto. Na zahradě je vířivka, podává se italská snídaně a na přání vám zajistí i večeři. Parkuje se na ulici. Penzion provozuje velmi milá rodina, která v jedné části i bydlí. Pokud toužíte po klidném ubytování v tak rušném městě, jako je Cagliari, je Corte Cristina správnou volbou.

If you are looking for an accommodation in the capital city of Cagliari, book your stay in Corte Cristina. You will find it in Quartucciu district, 7km from the center of Cagliari and Poetto beach. A historic 14th-century builiding with elegant furnished rooms is located in a quiet garden with fragrant flowers. The garden has a hot tub, they serve Italian breakfast and dinner can also be arranged for you. Parking is available on the street. Very nice family will take care of you during your stay, they live in one part of the complex. If you are looking for a peaceful accommodation in Cagliari, Corte Cristina is the right choice.

Corte cristina