La Parguera

La Parguera nemá žádnou velkou pláž, ale ke koupání tu mají krásný přírodní bazén na moři, ke kterému vede dlouhé dřevěné molo. Mimo sezónu je tu plavčík o víkendu. Cestou k bazénu narazíte na spoustu piknikových stolů, u kterých jsou grily. Evidentně je tohle v sezóně velmi oblíbené místo.

La Parguera

La Parguera

Yauco je město schované v horách, které hraje všemi barvami. Pestře zbarvené domy svítí do dálky a nemůžete ho přehlédnout. Kolem jsou plantáže kávovníků a tak se mu po právu říká "Město kávy". Čilý ruch v ulicích, hlasitá hudba ze všech rohů a hustá doprava Vám jasně napoví, že tady se opravdu žije.

Yauco

Yauco

Yauco

Přírodní rezervace Guánica je příkladem subtropického pralesa. Rozkládá se na 10.000 akrech a najdete tu mnoho druhů subtropických rostlin a zvířat, hlavně ptáků. Vědci odhadují, že na světě se dochovalo jen 1 procento tropického pralesa tohoto druhu. V oblasti najdete pár trailů, po kterých se můžete vydat. Ale jestli je někde opravdu horko, tak tady!

Guánica

Guánica

Guánica

Ponce je největší město na jihu ostrova. Když procházíte centrem úzkými uličkami, dýchá na Vás staré dobré Portoriko. Náměstí Plaza Las Delicias je lemované domy v koloniálním stylu a uprostřed stojí katedrála Nuestra Senora de Guadalope a bizarní červeno-černá budova Parque de Bobas. Ta byla postavena v roce 1882 a sloužila původně jako veletržní palác. Nyní je v ní hasičská výstava.

Katedrála Nuestra Senora de Guadalope

Parque De Bombas

Parque De Bombas