B&B S´Alzola

Rodinný penzion je vzdálený pár minut od města Olbia a všechna vyhlášená místa Costa Smeraldy jsou do půl hodiny jízdy autem. Parkovat lze přímo v uzamčeném areálu penzionu. Paní Giovanna nabízí ubytování v šesti světlých, elegantně a stylově zařízených pokojích s terasou. K penzionu patří i bazén a zahrada., takže pokud se vám zrovna nikam nechce, můžete relaxovat i tady obklopeni přírodou. Každé ráno Giovanna připravuje s velkou péčí pro své hosty i snídani a vy se cítíte jako doma.

B&B S´Alzola

B&B S´Alzola

Santa Maria Resort

Santa Maria Resort najdete uprostřed polí asi 2km od Orosei a Středozemního moře. Jedná se o komplex nízkých bungalovů v sardinském stylu s velkým bazénem obklopeným zelení. Nabízí příjemné pokoje s dřevěnými trámovými stropy vymalované v pastelových barvách. Každý je klimatizovaný. Snídaně se podává formou bufetu a na místě je také restaurace a-la-carte. Parkuje se v areálu. Co nás nadchlo nejvíc, byl krásný výhled na hory a absolutní ticho.

Santa Maria Resort

Corte Cristina

Hledáte-li ubytování v hlavním městě Cagliari, doporučuju Corte Cristina. Nachází se v tiché zahradě s voňavými květy a nabízí vkusně zařízené pokoje v historické budově ze 14. století, která stojí ve čtvrti Quartucciu, 7km od centra Cagliari a pláže Poetto. Na zahradě je vířivka, podává se italská snídaně a na přání vám zajistí i večeři. Parkuje se na ulici. Penzion provozuje velmi milá rodina, která v jedné části i bydlí. Pokud toužíte po klidném ubytování v tak rušném městě, jako je Cagliari, je Corte Cristina správnou volbou.

Corte cristina