Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
466 hodnocení
5
463x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Vladka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10/05/2021
Jsem moc spokojena s obchodem i s doručením , zásilka došla v krásném balení i s poděkováním. Tričko je perfektní , nejlepší co jsem kdy měla na sobě i nakrčník skvěle padne.
MW
Markéta Wiesnerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10/05/2021
Naprostá spokojenost. Mám kraťasy s tričkem, čelenkou a nákrčníkem z nové kolekce a je to pecka! Materiál příjemný, vše precizně ušito a k velkému překvapení balíček byl doručen hned druhý den po objednání. Mimochodem zboží bylo krásně zabaleno.
OK
Olga Kloudová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10/05/2021
Perfektní, vše super sedí, moc hezky zpracované.
A nejvíc je to balení :)
M
Markéta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
05/05/2021
Parádní motivy, tričko krásně sedí a to vše navíc v naprosto luxusním balení. Už vybírám další kousek :)
RG
Radka Gaurová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
04/05/2021
LP
Lenka Pospíšilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03/05/2021
Úžasné produkty a nejlepší servis - osobní vzkaz, rychlé doručení a skvělá komunikace ♥
J
Jana
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03/05/2021
Děkuji Martino za padnoucí střih, velmi příjemný materiál, krásné balení. Jsem ráda, že jsem Vás objevila.
I
Iveta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30/04/2021
První zkušenost s tímto obchůdkem a naprostá spokojenost. Díky za osobní vzkaz a krásné a kvalitní čelenky.
MŠ
Marta Šumerová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27/04/2021
Super komunikace, dodání za 2 dny. Výměna mnou špatně zvolené velikosti bez komplikací a k naprosté spokojenosti obratem.
Nádherně balené s personalizovaným ručně psaným poděkovaním za nákup
J
Java
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26/04/2021
Velka spokojenost, diky za moc mily vzkaz a neskutecnou rychlost dodani. Kratasy na kolo sedi perfektne, a hlavne ty uzasne barvy, zadna fadni cerna :-)
E
Evča
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
26/04/2021
Jsem spokojená, oblečení je bezvadný, na kolo ideální ????
Ano
A
Alice
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21/04/2021
Čelenky krásné, materiál perfektní, jednání se zákaznikem na jedničku. Co víc si přát.
J
Jitu
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
16/04/2021
