Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
466 hodnocení
5
463x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
DG
Daniela Gracíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
13/11/2020
Ano, velice, čelenky i nákrčníky krásně zabalené, může se hned použít jako dárek. Vše je moc krásné, pěkný materiál a líbí se mi, že mám čelenku i s nákrčníkem ve stejném vzoru. Pořídila jsem i pro vnučky - velké nadšení. Osobní přístup Martiny je moc milý.
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11/11/2020
Určitě jsem neobjednávala naposledy. Čelenka i nákrčník jsou TOP!! :) Taktéž mě moc potěšil osobní vzkaz od paní prodávající :).
K
Kateřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10/11/2020
Maximální spokojenost. Balíček přišel hodně rychle a byl nádherně zabalený. A čepice i oba nákrčníky jsou dokonalé :-)
Objednané přišlo brzy a odpovídá obrázku i popisu, doporučuji.
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
09/11/2020
Bezva komunikace,skvělé zboží, spokojenost.
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
03/11/2020
Naprostá spokojenost!
Vse v pohode????????????
MK
Martina Kilíková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
02/11/2020
naprostá spokojenost, skvělá komunikace a milá prodávající, krásný osobní vzkaz ;-)
PC
Petra Cvrčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29/10/2020
vše skvělé - služby i zboží
A
Anna
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
28/10/2020
Neskutečná rychlost vyřízení objednávky. Čelenka je příjemná a krásná, jako na fotkách.
JB
Jana Boháčková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27/10/2020
Jsem nadšená ... Krásné a kvalitní věci. Pak jste LADY i na kole ... Martině velké díky. JanaB.
HM
Hana Majerova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
27/10/2020
A
Aneta
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15/10/2020
Krásné zbozi, vše v pořádku, milá majitelka.
M
Monika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14/10/2020
Rychlé dodání, krásně zabalené, příjemný materiál. Velká spokojenost.
M
Mates
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29/09/2020
Rychlé dodání bez problémů. Kraťasy na kolo z příjemného materiálu, bezvadný střih a dobře sedí. Tabulka velikostí sedí. Všem vřele doporučuji. Cena odpovídá kvalitě.
JM
Jan Malý
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29/09/2020
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25/09/2020
Velmi,perfektní :-)
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25/09/2020
Krásné oblečení,vyjímečný přistup,rychlé dodání a moc hezky zabaleno!
Těšim se na dalši kousek do šatníku!
W
Wiki
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
08/09/2020
skvělý dresík, originální, výborně sedí-nelezou záda, mám ještě jeden s krátkým rukávem jako dárek, po vyzkoušení jsem si hned objednala ještě s dlouhým rukávem.
Komunikace s obchodem rychlá a vstřícná, potěšilo mě osobní poděkování majitelky za nákup.
